Dopřejte si designový nábytek

Dopřejte si designový nábytek

Akante

Designy produktů jsou přizpůsobeny životnímu stylu svou chytrou modularitou, multifunkčností a výběrem použitých materiálů.

Kopar.

Značku založila rodina klenotníků a propojila tak vášeň pro vynikající zpracování kovů a tradiční řemeslné nápady, vedoucích ke zcela originálním výsledkům

LoiudiceD

Italská značka používá ty nejlepší materiály na trhu, od nejjemnějších kůží po nejžádanější textilie s velkým zájmem o životní prostředí

Munari

Celosvětově uznávaná přední italská společnost ve výrobě nábytku, který je určený pro jakýkoli prostor s moderními technologiemi a řemeslným zpracováním.

Scab Design

Všechny kolekce jsou vyráběny 100% v Itálii. Každý jednotlivý výrobek prozrazuje neúnavné hledání dokonalosti a kvality materiálů.

Sovet

Spojuje tradici italského sklářského umění a inspiraci současného moderního designu. Elegantní a minimalistický design z kvalitních a udržitelných materiálů.

Tonin Casa

Spojení vášně, řemeslné zručnosti, funkčnosti a nových trendů v oblasti nábytkářského designu. Výroba je ze 100 % v Itálii.

Vondom

Venkovní nábytek španělské společnosti VONDOM je mladistvý, inovativní a dynamický. Jedná se o nábytek, který jen tak nepřehlédnete.

O nás

Více o nás