Showroom Nádražní 14, Plzeň | +420 606 354 934 | info@jv-design.cz

JV design - designový nábytek Plzeň
Avada Interior Design

Home office multifunkční komoda Modena

Dokonalý pomocník při home office – komoda Modena má po rozložení funkci psacího stolu a obsahuje vestavěné elektrické zásuvky.

Poptat

Kategorie

Italská společnost Munari pojmenovala kolekci MODENA dle slavného města Modena, které je zasvěcené známým automobilovým značkám. Stejně jako v nich se v této kolekci prolíná báječný italský design a kvalita, kterou firma Munari umí velice dobře zakomponovat do svých produktů.

Kolekce obsahuje několik upravitelných elementů, které můžete dle Vašich představ naplnit sound systémem, LED světlem, které podsvítí designově řešené úchyty komod a TV stěn, můžete si vybrat vrchní materiál, který bude korespondovat s Vaším interiérem a provádět různé úpravy dle Vašich přání v rámci nabízených variant.

Komoda má po rozložení funkci psacího stolu a obsahuje vestavěné elektrické zásuvky. Komoda disponuje dvířky se systémem „stlač a otevři“ a výškově nastavitelnými policemi uvnitř komody.

Rozměry:

  • 74,5 x 114 x 37,5 cm, nosnost max. 20 kg

Provedení:

  • černá, bílá, šedá, tmavě šedá
  • možnost vrchní desky komody ve dřevě – tmavý ořech, přírodní dub, antracitový dub

Vzhledem k nespočtu možností sestavení Vám cenu rádi sdělíme po upřesnění Vašich požadavků.

Podobné

Poptávka

Ochrana osobních údajů | Vaše osobní údaje uvedené výše budou využity pouze za účelem zpracování Vaší poptávky a nebudou poskytnuty třetí straně.

Rychlý kontakt

Helena Medková

Přejít nahoru